طراحی سایت اولین قدم
برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آیا تاکنون به کسب و کار اینترنتی اندیشیده‌اید؟ آیا علاقمند به کسب درآمد بالا هستید؟ شرکت پرگاس ۲۴ شما را به سمت درآمدی بالا سوق خواهد داد، با توجه به شیوع ویروس کرونا کسانی که در قرنطینگی به سر میبردند و امکان خروج از منزل را نداشتند مطمئنا در اندیشه فروش اینترنتی برخی از محصولات بودند یا شاید خود شما یکی از اشخاص سفارش دهنده کالا از اینترنت بودید و کالای مورد نظر خود را ظرف مدت کوتاهی دریافت کردید، به هر حال کسب درآمد به روشهای نوین بسیار شیرین و پر درآمد است و بسیاری از افرادی که علاقمند به ساخت وب سایت هستند به شرکت ما رجوع کرده تا نسبت به طراحی سایت یا ساخت فروشگاه اقدام کنند،

یک روش عالی برای کسب درآمد

قاعدتا یکی از روشهای مطمئن و عالی برای کسب درآمد را انتخاب کردید و کسانی که طراحی وب سایت شان توسط شرکت ما انجام شده‌ رضایت کامل داشته و حتی شاهد موفقیت آنها بودیم، شما میتوانید برخی از فروشگاه های آنلاین معتبر را در سطح اینترنت ببینید که درآمد میلیاردی دارند.

چرا شما یکی از افراد موفق در این زمینه نباشید؟ بنابراین در هر زمینه‌ای باید تلاش نمود و با پشتکار و صبر به تمام خواسته‌ها دست پیدا کرد که با راه اندازی وب سایت میتوانید به این امر مهم دست پیدا کنید،

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید. مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود و شما را به منظور کسب درآمد بالا از اینترنت راهنمایی خواهند کرد، زمان را از دست ندهید و با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

اگر شما یک فروشگاه آنلاین لباس داشتید!

فرض کنید که شما فروشگاه لباس داشته و هر روز مشتریان زیادی که به صورت حضوری به فروشگاه شما مراجعه و خرید خود را انجام میدهند را مدیریت میکنید. برخی از مشتریها نتوانسته با تمام اجناس شما ارتباط برقرار کرده یا نمیتوانند تمامی اجناس را مشاهده نمایند و شما نمیتوانید تمامی کارهای خود را در ویترین قرار داده و به آنها نشان دهید به همین دلیل ممکن است به دلیل اختلاف سلیقه مشتریان از فروشگاه شما خارج شده و به مرکز خرید دیگری رجوع کنند که با این اتفاق یکی از مشتریان خود را از دست داده اید،

اما اگر در سطح اینترنت فروشگاه اینترنتی داشته باشید میتوانید به سادگی تمامی محصولات خود را به نمایش گذاشته و پس از اینکه کاربر وارد سایت شما شد قادر به مقایسه و همچنین شاهد جزییات هر محصول باشد.

همین موضوع باعث میشود که در وهله اول محصولاتی را مشاهده کرده که طبق سلیقه وی بوده و از دید کاربر پنهان نباشد و در نهایت یعنی در وهله دوم میتواند به سادگی از جنس یا رنگ لباس مورد نظر اطلاعات کسب کرده و خرید خود را نهایی کند که اگر پشتیبانی بسیار قوی داشته باشید به سادگی میتوانید دوستان و همکاران آن شخص را مشتری سایت خود کنید و این موضوع به صورت زنجیروار تا جایی ادامه پیدا خواهد کرد که به ثبات اصلی خود در سطح اینترنت دست پیدا کنید.

بنابراین طراحی سایت فروشگاهی یکی از راه های کسب درآمد است که درآمد بالایی برای شما رقم خواهد زد به شرطی که راه درست را در پیش گرفته باشید، ساخت وب سایت تنها شروع کار شما میباشد که باید در ابتدا به راه اندازی وب سایت بسیار حرفه ای و کارآمد اندیشیده سپس مراحل بعدی جهت ارسال محصولات خود به دست بیاورید،مطمئنا با پیشی گرفتن از رقبا درآمد فوق العاده ای کسب خواهید کرد.

خدمات پرگاس ۲۴

۱

طراحی سایت شرکتی

برخی از شرکت ها هستند که نیازمند طراحی وب سایت شرکتی میباشند تا با استفاده از آن بتوانند خدمات شرکت خود را در سطح اینترنت به نمایش بگذراند،به عبارت دیگر با قوانینی که جدیدا تنظیم شده کسانی که شرکت دارند نیازمند مجموعه ای هستند که طراحی سایت شرکتی آنها را تقبل کرده و پشتیبانی معتبری ارائه دهد.

۲

طراحی سایت پزشکی

همیشه نمیتوان صرفا به ساخت سایت فروشگاهی اندیشید، به عنوان مثال افرادی که به دنبال طراحی وب سایت پزشکی هستند علاقمند به توضیحات و توصیه های پزشکی یا نوبت دهی آنلاین بیماران خود میباشند که به سادگی با طراحی وب سایت پزشکی میتوانند به آن دست پیدا کنند.

۳

طراحی فروشگاه اینترنتی

همانطور که گقته شد اگر محصولات تان را برای فروش آماده کرده‌اید و به دنبال طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی هستید مطمئنا نیازمند یک شرکت خوب و با تجربه هستند تا طراحی سایت خود را سپرده و بهترین و جذاب ترین فروشگاه را تحویل بگیرید.

۴

طراحی سایت خبری

مجموعه های بزرگی مانند خبرگزاری ها نیازمند طراحی وب سایت خبری میباشند تا با استفاده از آن خبرهای روز را برای کاربران به نمایش بگذارند، معمولا کسانی که طراحی سایت خبری انجام میدهند با توجه به بازدید کنندگان کثیر آن تبلیغات بنری تقبل کرده و از این راه کسب درآمد میکنند.

طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی
سفارش طراحی وب سایت

چرا من باید سفارش طراحی سایت بدهم؟

برخی از کسب و کارها مشتریان حضوری خوبی داشتند و روزانه افراد زیادی به فروشگاه آنها رجوع می‌کردند یا ممکن بود قبل از شیوع ویروس کرونا بازار خوبی را تجربه نمیکردند و نیازمند ترفندی بودند که بازار آنها مانند گذشته رونق داشته باشد اما ما روشی را به شما معرفی میکنیم تا با استفاده از آن بتوانید نه تنها بازار خود را مانند گذشته زنده کرده بلکه با سفارش طراحی وب سایت بهترین آمار فروش خود را به ثبت برسانید، لازم به ذکر است که برخی از فروشگاه اینترنتی وجود دارند که درآمد میلیاردی را تجربه میکنند و شما میتوانید چنین تجربه‌ای را داشته باشید.

بنابراین این اطمینان را به شما میدهیم تا با استفاده از طراحی وب سایت درآمد عالی را کسب کرده و خود را در دسته افراد موفق در زمینه فروش وارد نمایید، گرچه ممکن است از دوست یا آشنا در این زمینه مشاوره گرفته باشید و شما از انجام این کار منصرف کرده باشند اما آیا مجموعه‌ای که برای آنها طراحی وب سایت انجام داده نکات و همچنین مشاوره لازم جهت کسب درآمد بیشتر در اینترنت را به آنها گفته است؟ آیا تمامی مراحل پس از راه اندازی وب سایت را برای آن افراد بیان کرده اند؟ مطمئنا کوتاهی از جانب شخص متقاضی یا مجموعه مورد نظر میباشد، ما توضیحات تکمیلی را به منظور فروش بیشتر به شما خواهیم داد تا از طراحی وب سایت نتیجه لازم را گرفته و درآمد بالا داشته باشید.

کسب و کارتان را آنلاین کنید تا دیده شوید.

مزایای طراحی وب سایت با پرگاس ۲۴

طراحی سایت رسپانسیو

طراحی سایت رسپانسیو

رسپانسیو یعنی تطبیق خودکار وب سایت با اندازۀ صفحه موبایل ، لپ تاپ، تبلت و …

پشتیبانی سایت پرگاس 24

پشتیبانی سایت

تعمیر وب سایتهای خراب شامل بروزرسانی، بالابردن سرعت ، بهسنه سازی سئو و رفع خطاهای رایج

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی و خبری به صورت اختصاصی به همراه آموزش

سئو سایت با پرگاس 24

طراحی با استاندارهای سئو

تمام استانداردهای سئو در طراحی وب سایت شما رعایت شده که برای موتورهای جستجو بهینه میباشد.

طراحی بهینه و کم هزینه

طراحی بهینه و کم هزینه

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی پِرگاس، همگی جدید، بهینه و کم هزینه

طراحی سایت اختصاصی

طرح های به روز و جدید

با طرح های به روز و جدید، هر نوع سایت شرکتی ، شخصی و فروشگاهی را برای شما خلق خواهیم کرد.

سوالات متداول طراحی سایت

روی ما حساب کنید، به شما کمک میکنیم که کالا و خدمات عالی خود را بیشتر و بهتر بفروشید. متخصصین ما آماده مدیریت کمپین‌های گوگل شما هستند.

برای راه اندازی وب سایت چه کار کنم؟

اگر تا‌به‌حال وب سایتی نداشته‌اید و برای اولین بار است که می‌خواهید وب سایت خود را راه‌اندازی کنید، در مرحله اول باید فضای دامین و هاست خود را اجاره و ثبت کنید. دامنه و هاست بصورت سالانه اجاره و تمدید می‌گردد.

پس از آنکه دامنه و هاست خود را سفارش دادید، در مرحله بعد باید ساختار مدنظر خود را از میان الگوهای ارسالی انتخاب کنید که این مرحله، به‌منظور مشخص‌کرددن سلیقه کارفرما صورت میگیرد.

از این قسمت به بعد، فرایند طراحی سایت آغاز خواهد شد و باید تمام اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کار آماده بوده و در اختیار متخصصین ما قرار گیرد.

اطلاعات مورد نیاز اولیه برای راه‌اندازی وب سایت چیست؟

– لوگو با کیفیت بالا به‌صورت فایل PNG

– مشخص‌کردن خدمات و محصولات به همراه توضیحات مربوط به هر خدمت/محصول و همچنین تصاویر با کیفیت برای هرکدام (معرفی محصولات و توضیحات در یک فایل word قرار گیرد و به همراه فایل زیپ‌شده تصاویر برای شرکت پرگاس ۲۴ ارسال شود).

– توضیحات مربوط به معرفی کسب و کار و اعضا کسب و کار

– اطلاعات تماس با ما شامل آدرس، تلفن و نقشه محل کسب‌و‌کار روی گوگل‌مپ.

من یک وب سایت شرکتی میخواهم میتوانید آن را برای من طراحی کنید؟

وب سایت شرکتی، پلن اول طراحی سایت کامل ماست. برای این منظور شما میتوانید با این پلن شروع به کار کرده و در‌صورتی‌که به صفحه بیشتری برای طراحی نیاز داشته باشید، با پرداخت هزینه جداگانه برای هر صفحه، آن را سفارش دهید.

من یک وب سایت فروشگاهی نیاز دارم. چطور میتوانم سفارش بدهم؟

برای سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی کافی است نوع محصولات و تعداد آنها مشخص شود. سپس علاوه بر اطلاعات مورد نیاز اولیه که در بخش قبل به آن اشاره شد، اطلاعات مربوط به هر محصول ارسال شود. ازجمله:

 • اسم محصول
 • نوع دسته‌بندی محصول
 • قیمت محصول
 • خصوصیت‌های محصول شامل سایزهای مختلف موجود همچون s – l – m یا رنگ‌های متفاوت موجود برای هر محصول
 • توضیحات مربوط به هر محصول
 • دسته‌بندی تمامی محصولات

سفارش وب سایتهای فروشگاهی با توجه به ظرفیت فروش در سطوح مختلفی طراحی می‌شود. برای مثال یک فروشگاه با تعداد زیر ۱۰ محصول مسلماً با فروشگاهی که ۱۰۰ محصول یا حتی بیشتر دارد متفاوت است.

در این راستا، قیمت گذاری برای یک فروشگاه اینترنتی به المانهای مختلفی همچون موردی که اشاره شد بستگی دارد؛ اما قیمت اعلام شده براساس فروشگاهی کوچک با تعداد محصول محدود در نظر گرفته شده.

آیا شما میتوانید برای من هاست و دامنه وب سایت خریداری کرده و آنها را مدیریت کنید؟

بله، علاوه‌ بر خدمات طراحی وب سایت، خدمات هاست و ثبت دامنه برای آن دسته از مشتریانی که خواهان هاست باشند ارائه می‌شود و هزینه آن به‌صورت جداگانه دریافت می‌گردد.

هزینه سالانه هاست وب سایت چقدر است؟

برای وب سایتهای شرکتی، به ازای هر ۱ سال، مبلغ ۲۵۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان به مبلغ تعرفه طراحی سایت اضافه می‌شود.

آیا فروشگاه من میتواند درآمد بالایی داشته باشد؟

بله با در اختیار داشتن وب سایت قادر خواهید بود فروش اینترنتی بالا داشته باشید.

آیا فقط برای فروشگاه باید وب سایت طراحی کنم؟

خیر شما به هر منظور حتی برای نمایش محصول هم میتوانید کارهای خود را به نمایش عموم بگذارید.

تعرفه و قیمت طراحی سایت اختصاصی سال ۹۹

بسیاری از افراد به دنبال قیمت طراحی سایت یا به عبارت دیگر هزینه طراحی سایت هستند تا با استفاده از این روش بتوانید به درآمد بالا و باورنکردنی دست پیداکنند که بسیاری از افراد از برنامه ای نظیر اینستاگرام نیز کمک میگیرند تا فروش خود را بالا برده و به فروشگاه خود کمک کنند البته وب سایت با شبکه های مجازی بسیار متفاوت است و هر کدام به روشهای جداگانه درآمد کسب میکنند.
به طور کلی هزینه ساخت وب سایت بستگی به قابلیت ها و همچنین درخواست شما بستگی دارد که در این میان وب سایتهای شرکتی،شخصی و پزشکی با قیمت ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان و فروشگاه آنلاین ۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان میباشد که میتوانید تمامی آنها را در قسمت مراحل طراحی وب سایت نیز مشاهده نمایید.

قیمت طراحی سایت شرکتی، شخصی و پزشکی

 • ۴,۸۰۰,۰۰۰ میلیون تومان
 • ظاهر سایت دلخواه
 • صفحه ساز گرافیکی
 • پنل مدیریت پیشرفته
 • تعریف انواع صفحات
 • تعریف منو و زیر منو دلخواه
 • وبلاگ و مقالات
 • نظردهی کاربران
 • تعریف نمونه کار و پروژه
 • گالری تصاویر و اسلایدر
 • معرفی شبکه های اجتماعی
 • واکنشگرا (رسپانسیو)
 • سئو استاندارد
 • افزایش سرعت و کشینگ
 • یک جلسه آموزش حضوری
 • آموزش ویدئویی
 • سه ماه پشتیبانی رایگان

قیمت طراحی فروشگاه آنلاین

 • ۵,۲۰۰,۰۰۰ میلیون تومان
 • ظاهر سایت دلخواه
 • صفحه ساز گرافیکی
 • پنل مدیریت پیشرفته
 • تعریف انواع صفحات
 • تعریف منو و زیر منو دلخواه
 • وبلاگ و مقالات
 • نظردهی کاربران
 • اتصال به درگاه های بانکی
 • انواع روشهای حمل و نقل
 • ارسال پیامک
 • انواع کوپن تخفیف
 • گالری تصاویر و اسلایدر
 • معرفی شبکه های اجتماعی
 • واکنشگرا (رسپانسیو)
 • سئو استاندارد
 • افزایش سرعت و کشینگ
 • یک جلسه آموزش حضوری
 • آموزش ویدئویی
 • سه ماه پشتیبانی رایگان

مراحل طراحی سایت اختصاصی

۱

مشاوره با کارشناسان طراحی سایت

از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید و قالبهای ریسپانسیو در موضوعات مختلف را ببینید و انتخاب کنید.

۲

نوشتن قرارداد

یک قرارداد کامل و جامع شامل تمام امکانات مورد نظر شما بهمراه جدول زمانبندی تنظیم می‌گردد.

۳

طراحی و تحویل سایت

طراحی وبسایت شما توسط متخصصین پرگاس ۲۴ اجرا و تحویل شما می‌گردد.

۱۰۰

سفارش طراحی سایت اختصاصی

اگر به دنبال طراحی سایت متفاوتی هستید و یا دوست دارید سایت شما ویژگی خاصی داشته باشد با کارشناسان ما تماس بگیرید