نرم افزار باشگاه مشتریان
+ طرحهای وفاداری مشتریان
= افزایش فروش

نرم افزار باشگاه مشتریان پرگاس به شما این امکان را می‌دهد که تمام هر آنچه که برای ایجاد انگیزه در مشتریان نیاز دارید را به طور کامل اجرا کنید. تنظیمات قدرتمند و انعطاف پذیر نرم افزار وفاداری مشتریان شما را مجهز به قدرتمندترین ابزار بازاریابی میکند. و برای شما افزایش فروش و برندینگ را بوجود می‌آورد.

آیا در خصوص موفقیت باشگاه مشتریان، هزینه‌های جاری، و نیروی متخصص و موثر بودن باشگاه تردید دارید؟ با ارسال آر اف پی RFP، ما با انجام مطالعه و بررسی دقیق آن، چشم اندازی روشنی از وفاداری مشتریان به کسب و کارتان، به شما می‌دهیم.

نرم افزار باشگاه مشتریان مخصوص کسب و کار شما طراحی شده است تا بتوانید مثل یک بنگاه اقتصادی بزرگ ابزاری حرفه‌ای داشته باشید. برخی از امکانات بسته شامل طراحی کارت باشگاه، ارسال پیامک با خط خدماتی، تخصیص جوایز و قرعه کشی‌ و …

برای کسب سود از فروشگاه اینترنتی، وجود نرم افزار وفاداری مشتریان ضروریست. رسیدن به اهداف شما مانند افزایش فروش، افزایش رضایت، افزایش تعداد اعضاء یا ایجاد حس وفاداری در مشتریان با متصل شدن به باشگاه مشتریان از طریق API امکان پذیر است.

اثرات وفاداری مشتریان
پنل نرم افزار باشگاه مشتریان

پنل حرفه‌ای نرم افزار باشگاه مشتریان پرگاس

با نرم افزار وفاداری مشتریان پرگاس فروش کسب و کارتان، فروش نمایندگی‌ها، میزان فروش لحظه به لحظه، همه را در دست داشته باشید و فروش کسب و کارتان را افزایش دهید.

اپلیکیشن‌های موبایل در دسترس‌ترین و محبوب‌ترین ابزار مشتریان است که از این طریق میتوانید در حفظ ارتباط با مشتری و وفادار کردن او بهره ببرید.

از طریق تعریف قوانین اعتباری و قوانین امتیازی به مشتریان در ازای خرید، اعتبار، امتیاز و هدیه تعلق میگیرد تا مشتری اشتیاق بیشتری برای خرید بعدی داشته باشد.

با تعریف کمپین‌های وفاداری و یکپارچه با برنامه‌های بازاریابی در بازه‌های تعریف شده مشخص، مشتریان تان را تشویق به تکرار خرید و کسب امتیاز بیشتر کنید.

مشتریان سفیران فروش شما هستند. با ابزار همکاری در فروش، یک بازاریابی شبکه ایی قوی از مشتریان، همکاران و شرکای تجاری و زیر مجموعه‌هایشان درست کنید.

تجربه راه اندازی باشگاه مشتریان با پرگاس

با پیوستن به کسب و کارهای فوق و دهها کسب و کار کوچک و متوسط دیگر مانند رستورانها و کافی شاپها، سالنهای زیبایی، مجتمعهای تجاری، کلینیکهای تخصصی، سالنهای ورزشی، فروشگا‌های پوشاک، فروشگاههای زنجیره‌ای، و … فرصت افزایش فروش خود را فراهم کنید.

بسته‌های نرم افزار باشگاه مشتریان

بسته‌های آماده باشگاه مشتریان پرگاس مخصوص کسب و کارهای کوچک طراحی شده است.

 • قوانین امتیاز و تخفیف
 • تعیین میزان وفاداری
 • انجام نظرسنجی‌ها و میزان رضایت
 • گزارش‌های تحلیلی
 • سفارشی سازی بر اساس RFP
 • پنل نمایندگی‌ها
 • یکپارچکی واحد‌های مختلف سازمان

نرم افزار باشگاه مشتریان قدرتمندترین ابزار بازاریابی

امکانات قدرتمند و انعطاف پذیر نرم افزار باشگاه مشتریان شما را مجهز به قدرتمندترین ابزار بازاریابی میکند. و تمام هر آنچه که برای ایجاد انگیزه در مشتریان نیاز دارید در نرم افزار وفاداری مشتریان مجتمع شده است. از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید!

مشاغل قابل پیاده سازی نرم افزار باشگاه مشتریان

۱

تولید کننده مواد غذایی

نرم افزار باشگاه مشتریان ویژه شرکتهای تولید کننده مواد غذایی

۲

تولید کننده پوشاک

نرم افزار باشگاه وفاداری ویژه شرکتهای تولید کننده پوشاک

۳

گردشگری و توریسم

ننرم افزار وفاداری مشتریان ویژه شرکتهای گردشگری و توریسم

۴

فروشگاه‌های زنجیره ایی

نرم افزار باشگاه مشتریان ویژه فروشگاه‌های زنجیره ایی

۵

مراکز درمانی و بیمارستانها

نرم افزار باشگاه مشتریان ویژه مراکز درمانی و بیمارستانها

۶

هتلها و مراکز اقامتی

نرم افزار وفاداری مشتریان ویژه هتلها و مراکز اقامتی

۷

کارگزاریهای بیمه

نرم افزار وفاداری مشتریان ویژه شرکتهای بیمه و کارگزاریهای بیمه

۸

آژانسهای هواپیمایی

نرم افزار باشگاه مشتریان ویژه شرکتها و آژانسهای هواپیمایی

باشگاه مشتریان پرگاس
وفادارسازی باشگاه مشتریان

سیستم وفادارسازی باشگاه مشتریان

فقط “وفاداری مشتری” موفقیت شما را تضمین میکند دوران مشتری محوری فرا رسیده است و تنوع زیاد اجناس، حضور برندهای مختلف و خدمات مشابه باعث شده تا مشتری امروز شانس انتخاب بالایی داشته باشد، پس شما در یک بازار رقابتی قرار دارید.قیمت مناسب، کیفیت بالا و برخورد خوب فقط شرط اولیه موفقیت است و برای تضمین موفقیت، باید کسب‌‌وکار خود را هوشمند کنید و با استفاده از آن به وفادارسازی مشتریان خود بپردازید.

نرم افزار مشتریان وفادار ابزار استراتژی فروش

با امکانات یک باشگاه مشتریان حرفه ای آشنا شوید نرم افزار مشتریان وفادار باید هوشمند، کاربردی و اتوماتیک باشد. نرم افزار باشگاه باید بر اساس کسب و کار شما طراحی و پیاده سازی شده باشد. اگر میخواهید بیشترین نتیجه را از نرم افزار بگیرید باید بصورت کامل با ماژولها و ابزارهای باشگاه مشتریان آشنا باشید و بتوانید با توجه به استراتژی فروش خود از آن استفاده کنید.

مقدمات راه اندازی باشگاه مشتریان

برای راه اندازی باشگاه مشتریان موفق چه اقداماتی باید انجام داد ؟ شکی نیست که راه اندازی باشگاه بهترین و بروزترین روش برای هوشمند سازی کسب‌‌وکار و موفقیت در وفادارسازی مشتریان است. اما برای تضمین این موفقیت باید بدانید که هدف‌‌های مختلفی برای راه اندازی باشگاه وفاداری وجود دارد، جذب مشتری جدید، افزایش فروش، توسعه کسب‌‌وکار، محبوبیت برند، وفادارسازی مشتریان، تحلیل رفتار مشتری، فروش هوشمند محصولات، بازاریابی دهان به دهان و …
برای فروش بیشتر باشگاه مشتریان راه‌اندازی کنید.

امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان

شما به راحتی میتوانید با ایجاد کمپینهای تبلیغاتی و پیشنهادات ویژه در نرم افزار باشگاه مشتریان ارتباط خود را با مشتریان حفظ نمایید و از طریقهای مختلف پیشنهادات و طرحهای خود را برای آنها ارسال نمایید. همچین با استفاده از قابلیت ارسال پیامک در سامانه وفاداری میتوانید:

 • پس از صدور کارت و به عضویت درآوردن مشتری، پیامک تبریک و خوش آمدگویی ارسال نمایید.
 • در سالروز تولد یا چند روز قبل از سالروز تولد، به مشتری پیامک تبریک با پیشنهاد ویژه به صورت اتوماتیک ارسال نمایید.
 • برای هر گروه از مشتریان میتوانید تبلیغات و پیشنهادات خود را به تفکیک ارسال نمایید.
 • با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی و iOS سامانه وفاداری خود، خبرهای جدید یا بر روی تلفن همراه مشتری Notification ارسال نمایید.
 • افزایش و یا کاهش اعتبار / امتیاز را همان لحظه پس از ثبت خرید ارسال نمایید.
 • در سالروز ازدواج مشتریان خود میتوانید همان روز یا چند روز قبل همراه با پیشنهاد ویژه پیامک تبریک ارسال نمایید.
 • مشارکت بیشتر مشتری و شرکت در نظرسنجی به محض ورود مشتری به سامانه و اپلیکیشن موبایل و…
 • امکان تعریف قوانین امتیاز، تخفیف و کش یک به مشتریان بر اساس خرید کالا و خدمات

C

تولید اتوماتیک گزارش

تولید اتوماتیک گزارش از مشتریانی که مدت زمان مشخصی خرید نکرده‌اند و یا از خدمات استفاده نکرده‌اند

F

باشگاه ویژه کسب و کار شما

هر کسب و کار باید سیستم مشتری مداری اختصاصی خودش را داشته باشد، لذا شرکت پرگاس باشگاه مشتریان ویژه کسب و کار شما را طراحی و راه اندازی می‌کند.

B

امکان ثبت نام اینترنتی

امکان ثبت نام اینترنتی توسط مشتریان در باشگاه و تخصیص نام کاربری و رمز عبور برای آنها و امکان اتصال به سایت

E

رتبه بندی اتوماتیک مشتریان

رتبه بندی اتوماتیک مشتریان (طلایی، نقره ای، برنزی، و…) بر مبنای امتیازات اخذ شذهامتیاز دهی به مشتریان بر اساس شاخصهای کیفی و پارامترهای قابل تعریف توسط کاربر

A

مدیریت صدور کارت

مدیریت صدور کارت هدیه، کارت اعتباری و بن‌های سازمانی و اتصال به بارکد خوان، و قابلیت شارژ مناسبتی مشتریان

D

تعیین میزان وفاداری مشتری

تعیین میزان وفاداری مشتری بر اساس حجم خرید، تعداد خرید، تکرار خرید و …

8 فکر در مورد “نرم افزار باشگاه مشتریان

 1. ثمین کاویانی گفت:

  سلام
  باشگاه مشتریان شما چطوری مشخص میکنه که کدوم مشتری جه تخفیفاتی باید بگیره و اینکه در گزارشاتس خریدهای هر مشتری رو ارزیابی میکنه؟

  1. سلام
   در سناریهایی که برای نرم افزار توسط شما تعرف میشه این مسیر کاملا مشخص میشه و در گان چارت های نرم افزار به راحتی میتونید از عملکرد کلی مشتری آگاه بشید
   برای اطلاعات دقیقتر با کارشناس نرم افزار با شماره ی ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید.

 2. علیرضا دارابی گفت:

  سلام روزتون بخیر
  یه سوالی داشتم در مورد باشگاه مشتریان پرگاس ۲۴ .این نرم افزار چطور به تبدیل شدن مشتری به مشتری وفادار کمک میکنه؟و چطور این وفاداری رو اندازه میگیره ؟

  1. سلام روزتون بخیر با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید تا همکاران من اطلاعات کاملی رو در اختیارتون بزارن

 3. مسلم قنبری گفت:

  سلام علیکم
  من فروشگاهی دارم که تومسیر گذره و همیشه میتونم مشتری های جدیدی داشته باشم ، پس چه دلیلی داره تا از باشگاه مشتریان استفاده کنم.باشگاه مشتریان پرگاس چطور مشتری رو مشتری ثابت میکنه ؟

  1. سلام
   روز خوش
   باشگاه مشتریان مجموعه ی پرگاس ۲۴ قابلیت تعریف سناریو هایی رو داره که میتونید از طریق تعریف درست و هوشمندانه ی اون ها به جلب مشتری بیشتر برسید(مثل دادن تخفیف)، و مشتری موقت رو به مشتری وفادار تبدیل کنید. مشتری موقت با دیدن این ویژگی ترقیب به خرید بیشتر و حجم بیشر میشه ، پس به مشتری وفادار تبدیل میشود .
   با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   با تشکر

 4. سارا جلالی گفت:

  سلام
  من از باشگاه مشتریان پرگاس استفاده میکنم و سوالی داشتم . هر مشتری فقط میتونه با یک کارت اعتباری خرید کنه تا سیستم بهش امتیاز بده؟

  1. سلام
   وقت بخیر
   هر مشتری میتونه از چند کارت اعتباری برای خرید استفاده کنه ، در صورتی که فقط از دستگاه پوزی که برای باشگاه مشتریان تعریف شده استفتده کنه
   با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.