با تبلیغات کلیکی گوگل هزاران مشتری را جذب کنید!

آیا میدانستید در گوگل روزانه ۳٫۵ میلیارد جستجو انجام می‌شود. تعداد زیادی از این افراد در جستجوی محصولات و خدمات شما می‌گردند. با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، این افراد را جذب کسب و کارتان کنید.

راهنمای کامل تبلیغ كلیكی گوگل با پرگاس ۲۴

وقتی شما در گوگل به دنبال کالا و خدمات خاصی کلمه مورد نظر خود را سرچ می‌کنید، ممکن است ۴ نتیجه اول و ۳ نتیجه آخر صفحه با علامت Ad سبز رنگ نمایش داده شود. درصورتی‌که مشتری روی هر یک از این نتایج کلیک کنید، تبلیغ دهنده باید هزینه‌ای برای هر کلیک به گوگل پرداخت شود. به این نوع از تبلیغات، تبلیغات كلیكی گوگل گفته می‌شود.
تبلیغات کلیکی گوگل
صقحه 1 گوگل

مزایای خرید تبلیغات كلیكی گوگل ادوردز

ما در بهینه سازی متن تبلیغ و انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای تبلیغات کلیکی ادوردز تجربه داریم و هدفمند این کلمات را انتخاب میکنیم. متن تبلیغی که ما مینویسیم با توجه به کسب و کارتان است که هم باعث افزایش فروش و هم کاهش هزینه تبلیغات میشود.

افزایش بهره وری و بازدهی تبلیغات!

افزایش بهره وری و بازدهی تبلیغات كلیكی گوگل ادوردز و کاهش هزینه‌های شما برای ما اهمیت دارد.

دسترسی مستقیم به اکانت ادوردز

ما میتوانیم یک اکانت ادوردز اختصاصی در اختیار شما قرار دهیم تا خودتان آن را مدیریت کنید. پشتیبانی قوی حتی در روزهای تعطیل را با پرگاس ۲۴ تجربه کنید.

بهینه سازی تبلیغ

ما در بهینه سازی متن تبلیغ و انتخاب بهترین کلمات کلیدی تجربه داریم و هدفمند این کلمات را انتخاب میکنیم. متن تبلیغی که ما مینویسیم با توجه به کسب و کارتان است که هم باعث افزایش فروش و هم کاهش هزینه تبلیغات میشود.

بررسی مداوم تبلیغ

ما با بررسی مداوم تبلیغ طور مرتب وضعیت تبلیغ گوگل شما را بررسی میکنیم تا از بهترین تنظیمات و بهترین کیفیت برای تبلیغ کلیکی گوگل مطمئن شویم. با ارسال آمار به آنایتیکس تحلیل وب‌سایت تان دقیق مشاهده میکنیم، و از طریق آن به آمار دقیق ادوردز دسترسی خواهید داشت.

آنالیز کسب و کار و ویژگی‌ آن

برای بهتر نتیجه گرفتن از نتایج تبلیغ کلیکی گوگل قبل از هرچیزی باید کسب و کار و بازار هدف تان را بخوبی بشناسید. تیم حرفه ایی و با تجربه پرگاس ۲۴ در کنار شما بازار هدف و ویژگی‌های متمایز آنرا شناسایی می‌کند تا بخوبی در وب سایت و تبلیغات خود ار آنها استفاده کنید.

هنر انتخاب کلمات کلیدی مناسب

ما در تیم پرگاس ۲۴ با جستجو درست، عباراتی که مشتریان احتمالی در زمینه کاری شما جستجو می‌کنند را پیدا و میزان جستجوی تقریبی هر کلمه را بدست می‌آوریم. با این روش موثرترین کلمات مرتبط با کسب و کار شما برای تبلیغات کلیکی را شناسایی و فقط بر روی آنها هزینه کنید.

سوالات متداول تبلیغات كلیكی گوگل

وقتی شما در گوگل به دنبال کالا و خدمات خاصی کلمه مورد نظر خود را سرچ می‌کنید، ممکن است ۴ نتیجه اول و ۳ نتیجه آخر صفحه با علامت Ad سبز رنگ نمایش داده شود. درصورتی‌که شما روی هریک از این نتایج کلیک کنید، تبلیغ دهنده باید هزینه‌ای برای هر کلیک به گوگل پرداخت شود. به این نوع از تبلیغات، تبلیغات کلیکی گوگل گفته می‌شود.

آیا تبلیغ در سایتهای کلیکی ایرانی به‌ صرفه‌تر از تبلیغات كلیكی گوگل نیست؟

ممکن است هزینه هر کلیک در گوگل بیشتر از هزینه هر کلیک در سایت‌های کلیکی ایرانی باشد؛ ولی نسبت تبدیل‌شدن هر کلیک به مشتری در تبلیغات كلیكی گوگل به مراتب بیشتر است؛ چون این کلیک‌ها در گوگل هدفمند بوده و تنها کسانی که به دنبال شما هستند، برای اطلاعات بیشتر وارد سایت شما می‌شوند، ولی در تبلیغات کلیکی ایرانی ممکن است خیلی از کلیک‌ها از روی کنجکاوی باشد و بسیاری از کلیک‌ها هم توسط ربات صورت بگیرد.

هزینه تبلیغات ادوردز چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه تبلیغات ادوردز براساس کلیک است که به طور واضح در پنل مدیریتی که برای تبلیغات کلیکی گوگل در اختیار شما قرار می‌گیرد مشاهده می‌شود. شما حساب گوگل ادورز خود را شارژ می‌کنید و پس از اتمام بودجه‌تان در پنل، در صورت تمایل میتوانید دوباره آن را شارژ کنید.

چقدر طول می‌کشد تبلیغات در گوگل برای کسب و کارم فعال شود؟

معمولاً اگر سایت شما مشکلی از جمله ویروسی بودن، ری دایرکت شدن و… نداشته باشد یا مربوط به کسب و کارهای خلاف قانون مانند شرط‌بندی و همسریابی نباشد و در متن شما شماره تلفن وجود نداشته باشد، طبق گفته گوگل اکانت گوگل ادوردز حداکثر یک روز برای تأیید طول می‌کشد. ولی معمولاً تبلیغهایی که با اکانت پرگاس ۲۴ ساخته می‌شود،در کمتر از یک ساعت تأیید شده و شما در کمتر از یک ساعت میتوانید تبلیغ خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

آیا امکان نمایش چند تبلیغ برای یک سفارش وجود دارد؟

بلی. شما میتوانید تبلیغات چند محصول/خدمات خود را همزمان در گوگل نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آیا تبلیغات در گوگل بر سئو سایت من تأثیر می‌گذارد؟

جواب «نه» است. استفاده از تبلیغات كلیكی گوگل حتی اگر در هنگام کمپین ترافیک بسیار بالایی برای شما داشته باشد به هیچوجه در رنکینگ و سئو سایت شما به صورت مستقیم تاثیر نمیگذارد. چون سیاست گوگل در قبال رتبه بندی سایتها این است که هر چه کیفیت وبسایتها و محتوای یک سایت قدرتمندتر باشد نتایج بهتری کسب میکنند.

آیا میتوان روی دامنه ir تبلیغ کرد؟

در واقع این امکان همراه با ایجاد تغییر و افزوده شدن امکانات جدید به رابط کاربری گوگل ادز ایجاد شده است. اکنون در رابط کاربری جدید تبلیغات کلیکی گوگل، امکان ایجاد آگهی با دامنه IR وجود دارد. البته هنوز محدودیتهایی برای نمایش تبلیغات دامنه‌های آی‌آر وجود دارد، که از آن جمله میتوان به عدم نمایش تبلیغات IR در آمریکا و نمایش نسبتا کمتر تبلیغات نسبت به دامینهای بین‌المللی اشاره کرد.

کلیکهای تکراری از بودجه ما کم می‌کند؟

گوگل کلیکهای تقلبی و پشت سر هم را تشحیص می‌دهد و هزینه آنها را در انتهای روز به حساب گوگل ادوردز شما برمی‌گرداند؛ ولی اگر شخصی با فاصله یک روز روی تبلیغ شما کلیک کند از حساب شما کم می‌شود.

به طور متوسط چقدر باید ماهیانه برای تبلیغات ادوردز هزینه کنم؟

این بستگی به صنف کاری شما و همچنین سطح انتظار شما از گوگل ادوردز دارد. متاسفانه در شروع کار، هیچ راه عملی برای تعیین این هزینه وجود ندارد و تنها راه تخمین هزینه است. کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.
سئو کردن سایت

مزایای تبلیغات در گوگل با پرگاس ۲۴

روی ما حساب کنید، به شما کمک میکنیم که کالا و خدمات عالی خود را بیشتر و بهتر بفروشید. متخصصین پرگاس ۲۴ آماده مدیریت کمپینهای گوگل شما هستند.

استفاده درست از نوع کلمات کلیدی

در تبلیغات كلیكی گوگل ادوردز سه نوع مختلف کلمه کلیدی (Broad، Exact و Phrase) وجود دارد. انتخاب نوع کلمه ساده و آسان میتواند صدها یا حتی میلیونها تومان به شما ضرر بزند. تیم پرگاس ۲۴ متناسب با هر انتظاری که شما از تبلیغات كلیكی گوگل دارید، با دقت نوع کلمات کلیدی تان را انتخاب می‌کند تا بیشترین بازدهی و اثر را بدست آورید.

متن آگهی شما باید بهینه‌ شود

متن تبلیغ شما در گوگل دارای اهمیت زیادی است. متن جذاب‌ و مرتبط‌، تاثیر بهتری بر روی مخاطب می‌گذارد. در نتیجه تعداد کلیکهای تبلیغ تان بیشتر میشود. و گوگل تبلیغ شما را به عنوان یک تبلیغ خوب میشناسد و در نهایت، هزینه کمتری بابت هر کلیک از شما دریافت می‌کند.

استفاده از مزیت رقابتی شما در انتهای تبلیغ

گوگل به ما اجازه می‌دهد در انتهای تبلیغ، مزیت رقابتی کسب و کارتان را نیز معرفی کنیم. ما همواره بخش مزایا (Callouts) را نیز برای مشتریان خود اضافه می‌کنیم تا علاوه بر کاهش هزینه تاثیر تبلیغ افزایش پیدا کند.

افزودن لینک در تبلیغ

در گوگل ادوردز، شما میتوانید لینکهای مهم سایت خود را نیز در متن تبلیغ در قسمت لینکها (Sitelinks) بیاورید تا مشتریان احتمالی مستقیماً به صفحه فرود هدایت شوند. ما حتما آنها را در قسمت لینک ها (Sitelinks) اضافه می‌کنیم.

افزودن دسته بندی‌ در تبلیغ

اگر شما خدمات متنوعی ارائه میدهید، با برندهای مختلفی دارید، دوره‌های آموزشی گوناگونی برگزار میکنید و میتوانید لیستی از آنها را در متن تبلیغ خود نمایش دهید. این امکان در گوگل ادوردز وجود دارد. تیم پرگاس ۲۴ میتواند این اطلاعات را به تبلیغ شما اضافه کنید.

قرار دادن شماره تلفن در تبلیغ

این محدودیت وجود دارد که نمیتوان شماره تماس ایران را به طور مستقیم در متن تبلیغ گوگل قرار داد، اما ما راهی برای این کار می‌شناسیم و میتوانیم شماره تماس شما را هم در تبلیغ قرار دهیم! این قابلیت زمانی مناسب است که کاربر با گوشی جستجو کرده باشد، و بخواهد بلافاصله با این شماره تماس بگیرد.

مشاوره بهینه سازی وب سایت

وقتی سایت بهتری داشته باشید، شانس خرید کاربران از شما بیشتر خواهد بود و کیفیت بالای سایت باعث افزایش امتیاز کیفی تبلیغ شما می‌شود و در نتیجه هزینه هر کلیک شما کاهش پیدا می‌کند!

قیمت تبلیغات گوگل ادوردز

Filters Sort
عنوان
قیمت
شارژ
۵۰۰۰ لیر با مدیریت
۱۹,۲۶۴,۰۰۰ تومان
۵۰۰ لیر با مدیریت
۲,۰۴۸,۰۰۰ تومان
۲۰۰۰ لیر با مدیریت
۷,۹۱۶,۰۰۰ تومان
۲۰۰ لیر با مدیریت
۸۳۲,۰۰۰ تومان
۱۰۰۰ لیر با مدیریت
۴,۰۲۸,۰۰۰ تومان

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز با مدیریت

اکانتهای همراه با مدیریت، یکی از خدمات پرگاس ۲۴ به افراد و کسب و کارهایی است که می‌خواهند از موفقیت کمپین خود مطمئن باشند. در این اکانتها کلیه کارهای طراحی استراتژی و راه‌اندازی کمپین بر عهده تیم پرگاس است و شما با اعمال نظرات خود به ما در پیاده سازی کمپین کمک خواهید کرد.

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز فقط شارژ

اکانتهای اختصاصی به این معنی هستند که مدیریت و بهینه‌سازی کمپین تبلیغاتی کاملا به عهده شما است. همچنین در مسیر راه‌اندازی تبلیغات خود اگر سوالی داشته و به راهنمایی نیاز داشته باشید، تیم پرگاس آماده ارائه مشاوره به شما خواهد بود.

اما اگر مایل هستید که تبلیغات را پرگاس برای شما راه‌اندازی و مدیریت کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم اکانت گوگل به همراه مدیریت تهیه کنید.

Filters Sort
نام بسته
فیمت
خرید
۵۰۰۰ لیر فقط شارژ
۱۸,۳۸۰,۰۰۰ تومان
۵۰۰ لیر فقط شارژ
۱,۹۰۷,۰۰۰ تومان
۲۰۰۰ لیر فقط شارژ
۷,۴۲۲,۰۰۰ تومان
۲۰۰ لیر فقط شارژ
۷۸۳,۰۰۰ تومان
۱۰۰۰ لیر فقط شارژ
۳,۷۴۵,۰۰۰ تومان
۱۰۰ لیر فقط شارژ
۳۹۷,۰۰۰ تومان

4 فکر در مورد “تبلیغات کلیکی گوگل

 1. مریم توسلی گفت:

  سلام
  میخواستم خدمات سئو سایتم رو به شما بسپارم .هزینه ی سئو سایت چقدر هست و چقدر طول میکشه ؟

  1. سلام
   لطفا برای اطلاع بیشتر با مسئول دیجیتال مارکتینگ با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   ممنون

 2. نگار سلامی گفت:

  سلام
  آیا ایمیل مارکتینگ هنوز هم در ایران تاثیر گذار است؟چطور به شکل صحیح ایمیل مارکتینگ کنیم؟راهنمایی میفرمایید

  1. سلام
   برای فهمیدن کافی دز اینترنت سرچ کنید . هنوز هم ایمیل مارکتینگ در شرکت های بزرگ و برند نتیجه ی خوبی رو برای شرکت داره و مباحث دیجیتال مارکتینگ علم بروزی هست.برای مشاوره رایگان با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تمای بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.