درباره ما - پرگاس ۲۴

درباره ما: پرگاس ۲۴ یک گروه معتبر و نوآور در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، گوگل ادوردز و باشگاه مشتریان در تهران است.

تیم حرفه ایی پرگاس ۲۴ به سرپرستی آقای مهندس امیر محمدی (جهانشاهی) برای تمامی کسب و کارها اعم از کوچک و متوسط، فروشگاهی، و سازمانی، یک تجربه و حس خوب از صفر تا صد تجارت الکترونیک و راه حل های متمرکز بر تکنولوژی را تداعی میکند که بهمراه پشتیبانی معتبر و بلند مدت است.

پلتفرم باشگاه مشتریان طراحی شده توسط تیم حرفه ای پرگاس ۲۴، یکی از کامل ترین و دقیق ترین پلتفرم های موجود در بازار کسب و کار است که میتواند تمام نیاز های کسب و کار شما برای اجرای سناریو های وفادار سازی مشتریان را بدون هیچگونه محدودیتی عملی سازد.

تلاش ما اینست تا در موارد زیر رضایت و اعتماد شما را جلب کنیم:

  • قیمت مناسب
  • خدمات با کیفیت
  • خدمات پس ار فروش

زیبایی، کارایی و خلاقیت با پرگاس ۲۴

علاوه بر زیبایی و کارایی و خلاقیت در اجرا، مهم است که طراحی سایت یا طراحی سایت فروشگاهی شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد. با توجه به سرعت بالای رشد کسب و کارهای اینترنتی تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد.

همچنین با رعایت اصول سئو و استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک می کنیم تا شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر و خسته کننده به نظر میآید ولی جذب یک مشتری بیشتر از جانب شما برای ما و کسب و کار شما اهمیت ویژه ای دارد.